Eext JO17-1 wedstrijdschema 2018

Competitie voorjaar Eext JO17-1        3e klasse 2018

Leiders : Geert Eilert, Stef Meulenbeld en Henk Greving

 

Zaterdag 10 februari                                                      LEO (Loon) JO17-3  –       Eext JO17-1

Sportpark Marsdiek / Peeloerweg 3                      Veld 2

Aanvang wedstrijd : 13.15 uur / vertrek om 12.00 uur

Rijden : Wijbenga, De Waal, Greving, Eilert.

Wassen : Wijbenga.

 

Zaterdag 17 februari                                                      Eext JO17-1  –  Borger JO17-2

Sportpark ’t Veld  Eext                                                 Veld 2

Aanvang wedstrijd : 14.00 uur / Aanwezig om 13.00 uur

Wassen : Kanninga.

 

Zaterdag 10 maart                                                          Wildervank JO17-3  –  Eext JO17-1

Sportpark a/d Woortmanslaan 3                             Veld 5

Aanvang wedstrijd : 12.45 uur / Vertrek om 11.30 uur

Rijden : Henk Enting, Buter, Kuiper, Eilert.

Wassen : Buter.

 

Zaterdag 24 maart                                                          Gieten JO17-2  –  Eext JO17-1

Sportpark de Goorns / Asserstraat 33 C                               Veld 4                                                  Veld 4

Aanvang wedstrijd : 10.15 uur / Vertrek om 09.15 uur

Rijden: Meulenbeld, Eilert, Sloot van der, Kanninga.

Wassen : Sloot van der.

 

Zaterdag 7 april                                                               Nieuw Buinen JO17-2  –  Eext JO17-1

Sportpark Buunerdrome / Zuiderdiep 156          Veld 1

Aanvang wedstrijd : 14.45 uur / Vertrek om 13.15 uur

Rijden : Arjan Enting, Stel, de Ruiter, Eilert

Wassen : Stel.

 

Zaterdag 14 april                                                             Eext JO17-1  –  SJS JO17-2

Sportpark ’t Veld  Eext.                                                               Veld 2

Aanvang wedstrijd : 14.00 uur / Aanwezig om 13.00 uur

Wassen : E. Enting.

 

Zaterdag 21 april                                                                                 Eext JO17-1  –  SJO ZVC”14 JO17-1d

Sportpark ’t Veld Eext.                                                Veld 2

Aanvang wedstrijd : 14.00 uur / Aanwezig om 13.00 uur

Wassen : Kuiper.

 

Zaterdag 12 mei                                                                SV Mussel JO17-1  –  Eext JO17-1

Sportpark De Slenk / Slenkweg 1                            Veld 3

Aanvang wedstrijd : 10.30 uur / Vertrek om 09.00 uur

Rijden : Sloot van der, Meulenbeld, Martens, Eilert.

Wassen : Martens.

 

Zaterdag 19 mei                                                              Eext JO17-1  –  SJO ZVC”14 JO17-2

Sportpark ’t Veld  Eext.                                                               Veld 1

Aanvang wedstrijd : 14.00 uur /  Aanwezig om 13.00 uur

Wassen : de Waal.

 

Zaterdag 26 mei                                                              Veendam 1894 JO17-3  –  Eext JO17-1

Sportpark Langeleegte / Langleegte 16                                Veld 6

Aanvang wedstrijd : 09.00 uur / Vertrek om 07.45 uur

Rijden : Greving, Henk Enting, Kuiper, Eilert.

Wassen : R. Enting.

 

 

 

 

 

Kan je niet rijden of wassen op de aangegeven datum, graag zelf vervanging regelen.