Rookbeleid VV EEXT

Kinderen krijgen het goede voorbeeld’

Zien roken, doet roken. Als kinderen anderen zien roken lijkt dat normaal en misschien zelfs aantrekkelijk. Zeker als zij mensen zien roken naar wie zij opkijken, zoals andere sporters, trainers en ouders.

Daarom hebben we als vv Eext besloten, dat we als sportvereniging het goede voorbeeld willen geven aan kinderen. Vanaf 1 september 2021 is ons sportpark daarom op zaterdag ochtend Rookvrij.

Om dit aan iedereen duidelijk kenbaar te maken, hangen er op het terrein op diverse plaatsen borden. Tevens is de rookruimte opgeheven. We vragen iedereen daarom het sportpark niet meer te roken.

Mocht je iemand zien roken, spreek de persoon aan en vraag dan vriendelijk of diegene bekend is met het rookvrij-beleid. Vraag vervolgens vriendelijk of hij/zij de sigaret kan doven. Als we dit samen doen en op een vriendelijke manier, dan lukt het vast om de medewerking van een ieder te verkrijgen.