VV Eext kijkt terug..

VV Eext kijkt terug op een geslaagd 90- jarig jubileum. 🎉🎉 Afgelopen weekend vierde VV Eext haar 90- jarig bestaan. Officieel is VV Eext op 6 juli 1932 opgericht, alle reden om hier feestelijk bij stil te staan. Op vrijdagavond speelde de selectie van Eext 1 tegen Oldstars. Ondanks de slechte weersomstandigheden waren er voldoende mensen die het weer trotseerden en de weg naar ‘t Veld aan de Jan Oostingweg wisten te vinden. Het zou nog lang gezellig blijven in de kantine. Zaterdag was er van 13.00 uur tot 15.00 uur een programma voor de jeugd, die werden vermaakt met quiz en voetbalspelletjes. ‘s Middags was er een receptie voor genodigden in club café Homan. ‘s Avonds had VV Eext een band gecontracteerd en deze wisten VV Eext op de juiste manier te vermaken. Het bestuur bedankt haar jubileumcommissie bestaande uit Nikki Brink, Thijs Jansen en Wilco Stolwijk. Juist door hun inzet mag de vereniging terug kijken op een geslaagd jubileum.