Zaalvoetbal toernooi 27-12-2019

Vrijdag 27 december speelden de jeugdteams van VV Eext hun jaarlijkse zaalvoetbaltournooi in de burgemeester Lamberts hal te Annen. Er waren zo’n 40 voetballertjes die in een poule van 4 tegen elkaar uitkwamen. De kabouters hadden hun eigen poule, daar streden Bayern München tegen Barcelona en wist Barcelona uiteindelijk de wedstrijd te winnen en waren daarmee meteen kabouterkampioenen 2019. De teams van JO9 tot JO13 speelden door elkaar en waren goed aan elkaar gewaagd. Uiteraard was er een team met de naam VV Eext, daarnaast speelden PSV en Ajax maar was het uiteindelijk FC Groningen die de overwinning meenam. Het winnende team werd door het gebrek aan een oliebollenkraam in Annen, getrakteerd in de kantine van de sporthal. Voor iedere leeftijdscategorie is er gestreden om de penaltybokaal. Bij de kabouters was Thomas de Vaan de winnaar. Bij JO9 wist Danique Hopman de meeste penalty’s te benutten en bij JO12 gastspeler Tygo Enting. Tenslotte nam bij JO13 Remon Eilert de beker mee naar huis.De werkgroep jeugd kijkt terug op een sportieve en geslaagde middag en bedankt de vrijwilligers en de toeschouwers die er bij waren. In het bijzonder dank aan Remon Eilert en Nikki Brink die tijdens de penaltybokaal als keeper in het doel stonden.